Teenused

Peale omatoodangu pakume me veel ka erinevaid teenuseid

  • Personaliseerime oma tooteid tellija soovil, kas nime või enda valitud tekstiga, vaata täpsemat juhendit personaalne trükk -lehelt. Meil on selleks kohapeal olemas kuumpress/fooliumpress.
  • Lisaks sellele on meilt võimalik tellida, mis tahes tooteid, mida on võimalik valmistada mööblikangast ja -nahast. Hea meelega teeme koostööd erinevate ettevõtetega ja ka eraisikutega, saatke oma ideest joonis või foto ja me teeme selle teoks. Näiteks restoranidele nahast salvrätiku hoidjad, hotellidele kardinahoidjad, rõivatootjatele ja moekunstnikele nahast rõivadetaile, sisustusarhitektidele erinevaid sisustustooteid jne.
  • Kuna olen rätsep ja taaskasutus on südamelähedane, teen ka erinevad õmblus- ja parandustööd sealhulgas kottide ja rõivaste parandustööd. Uuendame teie mõõtude järgi kulunud istmekatteid jne. Oleme teinud ka väiksemaid polsterdus töid ja padja ümbriseid.

Hinnad kokkuleppel, küsi hinnapakkumist.

Lisateenused tellimustööna

Lasergraveerimine ja -lõikus erinevatele materjalidele puule, klaasile, metallile, nahale ja paberile. Meil on selleks otstarbeks kaasaegne laser.

Kuumpress- paberile, PVC-le, nahk, bambus, puu

Fooliumpress- nahale, paberile, PVC-le.