Vertikaalne käepide nahast “Spica”

13,90  (sis. KM)

Tootekood: KPM.SPI Kategooria: Märksõna:

Tootekirjeldus

Elegantne käepide on tilgakujulise aasaga ning sobib kõige paremini kapiustele, mille esipind on sile ( mitte reljeefne). See käepide on geniaalne ka selle poolest, et see toimib samal ajal ka stopperina, millega saab ära  hoida võimalikke vigastusi, mis võivad ukse avamisel tulla kokkupõrkest seinaga või teise kapiuksega. Metallist osad saab valida, kas roostevaba terasest või messingust ning peitu jääv dekoratiivse peaga kruvi tuleb alati sama tooni, mis on nähtaval osal.

Kui soovid käepidemeid ülemistele kappidele, soovitame paigaldada ümara aasa allapoole ja alumistele kappidele aasaga ülespoole. Kruvi aukude vahe peab olema 64mm, see vahe on arvestatud augu tsentrist.

Käepideme mõõdud

Käepide paigaldatuna –  20mm (laius) x 90mm (kõrgus) x 22mm (sügavus)
Metallist kinnitusdetaili nähtav osa – Ø 20mm
Augutsentrite vahe – 64mm
Puuraugu läbimõõt – 5mm

Materjalid

Nahast osa – värvitud naturaalnahk
Nähtav kinnitusdetail – roostevaba teras / messing
Mittenähtav kinnitusdetail – teras, nikeldatud
Kinnituskruvid – tsingitud roostevaba teras

Paigaldus

Paigaldamiseks puurige soovitud kohta kaks 5 mm auku, vahekaugus aukude tsentrist on 64mm. Arvestama peab sellega, et augu kaugus kapi ülemisest/ alumisest servast oleks minimaalselt 20mm, vastavalt sellele, kas käepide paigaldatakse ülemisele või alumisele kapile. Kaasas kahe erineva pikkusega kruvid. Kasutage 16 mm ukse puhul lühemat ja 18-19 mm ukse puhul pikemat kruvi. Kui ukse või sahtli materjal on õhem või paksem, anna meile sellest teada enne ostu tegemist, et saaksime teile kaasa panna õige pikkusega paigalduskruvid.

Kui valmis auke pole käepidemete paigaldamiseks puuritud siis on paigaldamiseks vajalikud järgnevad tööriistad: mõõdulint, pliiats, 5mm puur ja ristpeaga kruvikeeraja. Tööriistad ei kuulu komplekti.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…