Käepide nahast “Mollis”

16,50  (sis. KM)

Tootekood: KPM.MOL Kategooria: Märksõna:

Tootekirjeldus

Käepide Mollis on modernse ja ajatu disainiga. Kaarjas mööblikäepide kinnitatakse ukse või sahtli külge kahe dekoratiivse kinnitusdetailiga. Metallist detailid saab valida, kas roostevaba terasest või messingust.

Käepide paigaldatakse sahtlile horisontaalselt aga kapiuksele võib paigaldada ka vertikaalselt. Käepide on hea veel selle poolest, et toimib samal ajal ka stopperina, millega saab ära  hoida võimalikke vigastusi, mis võivad ukse avamisel tulla kokkupõrkest seinaga või teise kapiuksega. Kruvi aukude vahe peab olema 96mm.

Käepideme mõõdud

Käepide paigaldatuna – 122mm (laius) x 25mm (kõrgus) x 28mm (sügavus)
Metallist kinnitusdetaili nähtav osa – Ø 20mm
Augutsentrite vahe – 96mm
Puuraugu läbimõõt – 5mm

Materjalid

Nahast osa – värvitud naturaalnahk
Dekoratiivne kinnitusdetail – roostevaba teras / messing
Kinnituskruvid – tsingitud roostevaba teras

Paigaldus

Paigaldamiseks puurige soovitud kohta kaks 5 mm auku, vahekaugus aukude tsentrist on 96mm. Kaasas kahe erineva pikkusega kruvid. Kasutage 16 mm ukse puhul lühemat ja 18-19 mm ukse puhul pikemat kruvi. Kui ukse või sahtli materjal on õhem või paksem, anna meile sellest teada enne ostu tegemist, et saaksime teile kaasa panna õige pikkusega paigalduskruvid.

Kui valmis auke pole käepidemete paigaldamiseks puuritud siis on paigaldamiseks vajalikud järgnevad tööriistad: mõõdulint, pliiats, 5mm puur ja ristpeaga kruvikeeraja. Tööriistad ei kuulu komplekti.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…