Käepide nahast “Avella 14”

10,90  (sis. KM)

Tootekood: KPM.A14 Kategooria: Märksõna:

Tootekirjeldus

Mööblikäepide Avella 14 on lihtsa klassikalise stiiliga ning seetõttu sobib hästi modernsesse interjööri. Avella on valmistatud värvitud naturaalsest nahast.

Seda käepidet on võimalik paigaldada kahte moodi. Esimese variandi puhul keeratakse kinnitusdetailid nahast osa alla peitu ning sellisel viisil paigaldamiseks peab aukude vahe olema 64mm. Teise variandi puhul nahaotsi ära ei keerata ja kinnitusdetailid (Ø 9mm) jäävad peale nähtavale, sellisel juhul peab käepideme paigaldamiseks aukude vahe olema 96mm.

Metallist kinnitusdetaile on võimalik valida kolme värvi: must, hõbedane, kuldne. Nahast osa värvi saab valikust valida vastavalt saadavusele.

Avella tootesarjast leiate ka lühema (Avella 9) ja pikema (Avella 18) valiku asemel käepideme, mida saate kombineerida ühtse terviku loomiseks.

Käepideme mõõdud

Käepide paigaldatuna – 82mm (laius) x 25mm (kõrgus) x 22mm (sügavus)
Augutsentrite vahe – 64mm
Puuraugu läbimõõt – 5mm

Materjalid

Nahast osa – värvitud naturaalnahk
Kinnitusdetail – teras, nikeldatud või maalitud
Kinnituskruvid – tsingitud roostevaba teras

Paigaldus

Paigaldamiseks puurige soovitud kohta kaks 5 mm auku, vahekaugus aukude tsentrist on 64mm. Kaasas kahe erineva pikkusega kruvid. Kasutage 16 mm ukse puhul lühemat ja 18-19 mm ukse puhul pikemat kruvi. Kui ukse või sahtli materjal on õhem või paksem, anna meile sellest teada enne ostu tegemist, et saaksime teile kaasa panna õige pikkusega paigalduskruvid.

Kui valmis auke pole käepidemete paigaldamiseks puuritud siis on paigaldamiseks vajalikud järgnevad tööriistad: mõõdulint, pliiats, 5mm puur ja ristpeaga kruvikeeraja. Tööriistad ei kuulu komplekti.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…