Käepide nahast “Avella 18”

11,50  (sis. KM)

Tootekood: KPM.A18 Kategooria: Märksõna:

Tootekirjeldus

Värvitud naturaalsest nahast valmistatud Avella 18 on pikk, horisontaalne või vertikaalne mööbli käepide. Käepide on valmistatud keskkonnasäästlikult, kasutades mööblitööstuse tootmisjääke.

Pikk käepide sobib kõige paremini suurde sahtlite või kõrgete kapiuste juurde. Avella 18 on seeria pikem käepide ja seda saab kombineerida sama stiili toodetega, Avella 9 ja Avella 14. Pide kinnittatakse kahe kruviga, mille avade vahe on 96 mm.

Kinnitusdetailid on peidetud nahkosa taha, kuid need on pealt nurga alt näha. Sel põhjusel saate valida ka kinnitusdetailide värvi.

Käepideme mõõdud

Käepide paigaldatuna – 116mm (laius) x 25mm (kõrgus) x 28mm (sügavus)
Augutsentrite vahe – 96mm
Puuraugu läbimõõt – 5mm

Materjalid

Nahast osa – värvitud naturaalnahk
Kinnitusdetail – teras, nikeldatud või maalitud
Kinnituskruvid – tsingitud roostevaba teras

Paigaldus

Paigaldamiseks puurige soovitud kohta kaks 5 mm auku, vahekaugus aukude tsentrist on 96mm. Kaasas kahe erineva pikkusega kruvid. Kasutage 16 mm ukse puhul lühemat ja 18-19 mm ukse puhul pikemat kruvi. Kui ukse või sahtli materjal on õhem või paksem, anna meile sellest teada enne ostu tegemist, et saaksime teile kaasa panna õige pikkusega paigalduskruvid.

Kui valmis auke pole käepidemete paigaldamiseks puuritud siis on paigaldamiseks vajalikud järgnevad tööriistad: mõõdulint, pliiats, 5mm puur ja ristpeaga kruvikeeraja. Tööriistad ei kuulu komplekti.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…